Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
З метою протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в Миколаївській області на 2012 рік у загальноосвітніх навчальних закладах відбулися класні години, батьківські збори, книжкові виставки на відповідну тематику; бесіди на уроках етики, російської, української, зарубіжної літератури, географії та історії; психологами та соціальними педагогами проводиться індивідуальна робота з дітьми; учні взяли участь у конкурсі презентацій «Фестиваль країн світу».
У гімназії №1 відбулися бесіди «Значущість прав людини, загальнолюдських цінностей, взаєморозуміння та взаємодії між народами», «Україна захищає Євро-2012 від расизму», «круглий стіл» «Світ без насильства», п'ятихвилинні повідомлення на уроках історії та права «Як закони врегульовують міжнаціональні відносини в державі» та «Конвенція ООН про права дитини»; організовано вивчення історії, звичаїв, культури, традицій різних народів на уроках німецької, англійської, французької та російської мови; виступи соціально-психологічної служби на засіданні загально гімназійного батьківського комітету «Реальність підліткового віку», інформаційні повідомлення для класних керівників та батьків «Насильство в сім'ї є серйозним порушенням прав людини».
У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 організовано проведення бесід з відповідної тематики на батьківських зборах; на засіданнях методичних комісій класних керівників розглянуто питання про міжетнічні відносини, історію та культуру національних меншин, виховання толерантного світогляду у учнів та їх батьків.
У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулися класні години та батьківські збори на тему «Національне розмаїття Миколаївщини», екскурсії до музеїв, виставок, спрямованих на формування поваги до культури, звичаїв і традицій представників різних національностей.
У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 організовано роботу факультативу "Польська мова", «Англійська мова», вивчення предмету "Історія культури Миколаївщини", учні взяли участь у проекті «Наша багатонаціональна школа»; проведено «круглий стіл» „Розмаїття народів Миколаївщини”.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...