![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Малозабезпечені сім’ї, в яких виховуються діти до трирічного віку мають можливість відповідно до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” отримувати допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку як різницю між 100 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (з 01.01.2012р. - 1073,00 грн., з 01.04.2012р. – 1094,00 грн., з 01.07.2012р. – 1102,00 грн., з 01.10.2012р. – 1118,00 грн., з 01.12.2012р. – 1134,00 грн.), та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.
Для призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подається в установленому порядку довідка про склад сім’ї, декларація про доходи та майновий стан, яка заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї.
Виплата допомоги в розмірі, що перевищує мінімальний, здійснюється протягом шести календарних місяців. Якщо особа, якій призначена допомога, після закінчення зазначеного строку не підтвердила право на призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, допомога виплачується у мінімальному розмірі.
Додатково наголошуємо, якщо до закінчення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особа приступила до роботи в режимі повного робочого часу, то роботодавець повинен протягом п’яти днів після видання наказу про припинення зазначеної відпустки повідомити про це орган праці та соціального захисту населення. Заявник, у разі виникнення обставин, які призводять до припинення виплати допомоги, в тому числі в разі виходу на роботу, зобов’язаний повідомити про це у десятиденний термін.
Більш детальну інформацію ви можете отримати у кабінеті 2 (1 поверх) або за телефоном: 5-65-36
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...