Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
На даний час у місті проводиться підготовча робота до Всеукраїнського перепису населення у 2012 році. Одним з її напрямків є перевірка стану адресного господарства. Станом на 01 січня 2012 року перевіркою у місті Южноукраїнськ було охоплено 29 вулиць, 561 будинок. У ході перевірки було виявлено порушення стандартів системи візуальної інформації адресного господарства, а саме: відсутні номерні знаки на багатьох будинках по вулицях приватного сектора, такі як вулиця Пугачова, Прокоф’єва, Котовського та інші. Також, це стосується житлових будинків малоповерхової забудови. З номерними знаками на будівлях багатоповерхової забудови ситуація набагато краща, але і тут є деякі неточності щодо самої назви вулиці на українській мові, наприклад бульвар Цвіточний так і залишається бульвар Цвіточний без перекладу на українську мову.
Слід відмітити, що дотримання належного порядку в адресному господарстві є одним із найважливіших факторів, що зумовить якісне проведення складання списків будинків, дозволить забезпечити повноту обліку населення під час перепису.
Виходячи з вищевикладеного та враховуючи важливість проведення роботи по перепису населення, ми звертаємося до вас, шановні Южноукраїнці, з проханням прослідкувати за тим, щоб на кожному будинку були встановлені номерні знаки, аншлаги тощо. До речі, слід зазначити, що встановлення номерних знаків на будинках або парканах, на кутових будинках (парканах) аншлагів встановленого зразка з назвами вулиць, площ, кварталів зобов’язані здійснювати самі жителі цих будинків або балансоутримувачи згідно з Правилами благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська. Недотримання цих вимог тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340 до 1360 грн., а на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 850 до 1700 грн., що, погодьтеся, не так вже й мало у наш фінансово нелегкий час.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...