![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
23 січня 2012 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулась прес - конференція міського голови Андрія Стуліна з представниками місцевих засобів масової інформації.
На зустрічі були присутні представники газети Южноукраїнської міської ради «Контакт», комунальної установи «Інформаційне агентство «Медіа-Простір» Южноукраїнської міської ради», а також відділу роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУ АЕС.
Насамперед, зустріч міського голови зі ЗМІ була ініційована задля доведення до громадського суспільства міста та підвищення рівня поінформованості населення розпочатих в країні економічних реформ та позиції Президента України щодо ведення конкретної роботи з передачі ширших функцій і повноважень регіонам.
Обговорювалось також питання, що стосуються реформування в галузі медицини, соціальній та економічній сфері тощо.
Окрім того, журналістами ЗМІ було задано ряд питань, що стосуються життєдіяльності міста та перспективи подальшого розвитку міста Южноукраїнськ.
Як зазначив Андрій Стулін, головним напрямком роботи міської влади є втілення в життя цілого ряду вагомих економічно - соціальних проектів, спрямованих на покращення якості життя мешканців міста.
Міський голова в ході прес-конференції озвучив пріоритети роботи міської виконавчої влади в поточному році. Серед них – розробити Стратегічний план розвитку міста Южноукраїнська до 2020 року та розпочати реалізацію передбачених зазначеним Планом заходів.
З інтерв’ю міського голови Андрія Стуліна для ЗМІ Ви зможете ознайомитись - 26 січня 2012 року в «Новинах Южноукраїнська» Інформаційного агентства «Медіа-Простір» Южноукраїнської міської ради» та 27 січня 2012 року в «Новинах ВП ЮУ АЕС» відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУ АЕС на телеканалі ДПТС «Квант» ПрАТ «Атомсервіс». В друкованих засобах масової інформації - 28 січня 2012 року на сторінках газети Южноукраїнської міської ради «Контакт», 01 лютого 2012 року на сторінках газети колективу ВП ЮУ АЕС «Енергетик» .
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...