![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що за даними державної служби зайнятості, у листопаді 2011 року в пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулись 171 не зайнятих трудовою діяльністю особа, що на 19,7% менше ніж у листопаді 2010 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян, 63,2% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 грудня 2011 року перебувало 668 не зайнятих трудовою діяльністю осіб, що на 16,6% менше порівняно з 1 грудня 2010 року. Із числа незайнятих громадян 63% складали жінки, 52% – молодь у віці до 35 років, 30,5% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційний статус безробітних на 1 грудня 2011 року мали 631 особа (на 1 грудня 2010 року – 768 осіб), з них 66,6% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних, 51 особа раніше займала робітничі місця, 38 – посади службовців, 11 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 грудня 2011 року становив 2,2% середньорічної кількості населення працездатного віку проти 2,6% на відповідну дату минулого року.
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста, кількість вільних робочих місць та вакантних посад відносно 1 грудня 2010 року зросла на 8 одиниць і на 1 грудня 2011 року становила 68 місць.
Навантаження незайнятого населення на одну вільну вакантну посаду на 1 грудня 2011 року становило 10 осіб, що на 3 особи менше ніж на 1 грудня 2010 року.
За сприяння державної служби зайнятості, у листопаді 2011 року було працевлаштовано 61 особа, що на 17,6% менше ніж у листопаді минулого року. Рівень працевлаштування у листопаді 2011 року склав 7,6% та відносно листопада 2010 року скоротився на 0,1 відсотковий пункт.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...