![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
7 грудня 2011 року працівники органів місцевого самоврядування святкують професійне свято. В актовій залі загальноосвітньої школи № 3 міський голова Андрій Стулін привітав всіх, хто працює для вирішення питань місцевого значення.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди відзначення 7 грудня 2011 року Дня місцевого самоврядування міський голова нагородив Почесними грамотами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради:
Асєєву Валентину Анатоліївну - завідувача сектору відділу державних соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради;
Губар Людмилу Миколаївну - начальника відділу бухгалтерського обліку та господарських питань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради;
Крутоголову Тетяну Олександрівну - архівіста архівного відділу Южноукраїнської міської ради;
Мокроус Світлану Іванівну - начальника відділу сприяння підприємництву управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради;
Невідому Наталю Іванівну - начальника відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти Южноукраїнської міської ради;
Стаценко Світлану Афанасіївну - головного бухгалтера фінансового управління Южноукраїнської міської ради;
Шматкову Віту Анатоліївну - начальника відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради.
За вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування і соціально-економічний розвиток територіальної громади міста, активну життєву позицію та з нагоди відзначення 7 грудня 2011 року Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради нагороджено Зборовського Сергія Степановича - помічника генерального директора атомної станції - начальника управління з питань аварійної готовності та реагування відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", члена виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради 4,5 та 6 скликань.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди відзначення 7 грудня 2011 року Дня місцевого самоврядування відзначено Подяками Южноукраїнського міського голови:
Богославець Світлану Олександрівну - головного спеціаліста відділу благоустрою та житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради;
Веремієнко Олену Віталіївну - головного спеціаліста відділу забезпечення депутатської діяльності, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради;
Волобоєву Сніжану Миколаївну - головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради;
Гаврилову Ірину Анатоліївну - спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради;
Гнезділову Марину Василівну - головного спеціаліста відділу планування та аналізу виконання міського бюджету фінансового управління Южноукраїнської міської ради;
Іванова Олександра Григоровича - водія легкового автомобіля виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради;
Ігнатієву Людмилу Григорівну - головного спеціаліста відділу виробничої сфери фінансового управління Южноукраїнської міської ради;
Ічанську Христину Владиславівну - головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради;
Пинтія Олександра Вікторовича - водія легкового автомобіля виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради;
Пластамак Галину Олександрівну - головного спеціаліста відділу будівництва управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради;
Путінцеву Ольгу Степанівну - начальника відділу комунальної власності управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради;
Семенютіну Людмилу Петрівну - прибиральника службових приміщень виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради;
Фортуну Тетяну Володимирівну - головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Южноукраїнської міської ради.
За вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування і соціально-економічний розвиток територіальної громади міста, активну життєву позицію та з нагоди відзначення 7 грудня 2011 року Дня місцевого самоврядування відзначено Подяками Южноукраїнського міського голови:
Бизову Валентину Олександрівну - начальника інформаційно-консультаційного центру дочірнього підприємства електричних мереж приватного акціонерного товариства "Атомсервіс", члена виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради 6 скликання;
Дроздову Марію Борисівну - директора комунального підприємства "Південсервіс", члена виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради 6 скликання;
Дюкарєва Володимира Миколайовича - голову постійної комісії Южноукраїнської міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та залучення інвестицій;
Ільясова Олександра Раїсовича - голову постійної комісії Южноукраїнської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку, роботи засобів масової інформації, депутатської діяльності та етики;
Лопушанського Володимира Михайловича - директора приватного акціонерного товариства "Південбудтранс", члена виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради 6 скликання
Луніна Сергія Миколайовича - голову постійної комісії Южноукраїнської міської ради з питань бюджету, фінансів податків, соціально-економічного розвитку та планування
Палія Олександра Васильовича - голову постійної комісії Южноукраїнської міської ради з питань земельних відносин, довкілля, охорони навколишнього середовища та екології
Степанцова Олександра Івановича - голову постійної комісії Южноукраїнської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення
Фоміна Юрія Костянтиновича - голову постійної комісії Южноукраїнської міської ради з питань будівництва, архітектури, благоустрою, промисловості, транспорту, зв’язку та підприємництва.
Асоціація міст України та громад відзначила заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шевчук Ірену Степанівну пам’ятною медаллю «15 років на захисті громад»
За вагомий особистий внесок у розбудову і становлення місцевого самоврядування в Україні, утвердження принципів загальнолюдської моралі, ідеалів правди, відданості, патріотизму, активну громадську позицію, самовіддану працю в ім’я процвітання рідної Миколаївщини та загоди Дня місцевого самоврядування нагороджено грамотою Миколаївської обласної ради
Глуницьку Інну Валентинівну – начальника відділу діловодства і контролю виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради;
Полуєву Ларису Василівну – начальника відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради;
Припутень Надію Анатоліївну – завідуючого дошкільного навчального закладу №8.
Висловлюємо щиру подяку депутату Южноукраїнської міської ради Наталі Черьомухіній за надані фотоматеріали
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...