![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
02 грудня 2011 року у дошкільному навчальному закладі № 8 «Казка» проведено перше засідання школи педагогічної майстерності для вихователів ІІ молодших та середніх груп на тему: «Моральне виховання, як важлива складова змісту виховання дітей дошкільного віку через різні види діяльності».
У засіданні приймали участь вихователі молодших та середніх груп дошкільних навчальних закладів та центру розвитку дитини «Гармонія», керівник школи педагогічної майстерності вихователь ДНЗ №8 Спірідонова С.М. вихователі-методисти дошкільного навчального закладу № 8 «Казка» Петросян М.Р., Омельченко Т.М. , методист управління освіти Малахова Т.М.
Керівник ШПМ Спірідонова С.М. презентувала
досвід роботи за темою: «Моральне виховання, як важлива складова змісту
виховання дітей дошкільного віку через різні види діяльності» з використанням творів В.О.Сухомлинського, ігор, казок, оповідань, розв’язання ситуацій морального вибору (порівняльних,
оцінювальних, проблемних), тощо. Світланою Миколаївною проведено ділову гру «Щасливий випадок», метою якої було використання практичних завдань щодо морального виховання
дітей та формування комунікативних вмінь
вихователів.
Засідання пройшло в цікавій формі , вихователі поповнили свої знання щодо морального виховання дитини в дошкільному закладі, активно поділилися досвідом щодо роботи в своїх колективах, виконували практичні завдання, проявляли креативність та повагу один до одного.
Методист управління освіти Малахова Т.М. позитивно оцінила досвід роботи керівника школи педагогічної майстерності Спірідонової С.М. та належну підготовку методичного заходу вихователями-методистами ДНЗ, а також високу активність у заході вихователів ДНЗ та центру розвитку дитини «Гармонія».
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...