Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
02 грудня 2011 о 10 годині ранку у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбувся святковий ранок «Солодкоїжка», присвячений Міжнародному дню інвалідів. Вихованці центру дитячої та юнацької творчості підготували цікаву та веселу казку для малюків відділення, які спостерігали та приймали активну участь у казковій подорожі, кінцевою станцією якої став чудовий сюрприз – святковий торт та ласощі.
На заході були присутні помічник міського голови Кравченко Ю.П, начальник управління Гехад Е.Е, директор територіального центру Богачова О.А., завідувач відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів Чернова Л.В., заступник начальника управління Кучеренко Н.А., завідувач ПМПК управління освіти Сіроченко О.П. та батьки вихованців відділення.
02 грудня 2011 о 14 годині в Палаці культури «Енергетик» відбувся святковий вогник для інвалідів міста, присвячений Міжнародному дню інвалідів, організований управлінням праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради спільно з міським товариством інвалідів. На заході були присутні представники міської влади, ВП ЮУ АЕС, Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську, міського центру зайнятості та підприємці міста.
Святковий настрій в залі забезпечували представники творчих колективів ПК «Енергетик».
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...