Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Минулого тижня в стінах Южноукраїнського суду народилась ухвала про призупинення рішень виконкому, що стосуються затвердження нових тарифів. Для позивачів це неабияка радість. Адже саме вони ініціюють відміну нових цін на комуналку. Чудово, ми теж всі раді. Але за якими розцінками сплачувати комунальні послуги, а може й зовсім не платити до остаточного рішення суду? Разом з цим питанням закінчується і радість. Ухвалу отримали, окремі особи, які її ініціювали, виросли у власних очах, а далі…
А далі ми нарешті зрозуміємо, як живе більшість українців. В разі, якщо на радостях споживачі припинять платити за комунальні послуги, то можливо вперше за історію існування міста побачать багато змін. Сміття, якщо й вивозитиметься, то однією черговою машиною, можливо раз на тиждень. Про роботу двірників, ліфтів та ще багато інших послуг можна забути. З водопостачанням простіше: якщо не прибиратимуть вулиці, то взимку сніг можна використовувати як воду, тому ми й не помітимо коли в крані вода зникне.
Ці зміни викликані тим, що комунальні підприємства, виконуючи ухвалу суду, в разі якщо найближчим часом не отримають роз’яснення, будуть змушені піти у відпустку всім колективом приблизно на місяць. Ніхто не хоче працювати безкоштовно, саме в такій ситуації зараз комунальники.
Наостанок хочеться додати. Шановні позивачі, низькій вам уклін за таку «турботу». Поклопотавши про забезпечення позову шляхом призупинення дії рішень виконкому ви про кого думали? Про своє «Я», або про нас, мешканців міста, які тепер житимуть в горах сміття і без елементарних благ цивілізації.
За інформацією газети Южноукраїнської міської ради «Контакт»
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...