Пам’ятаємо!
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
Res --> 1
09.09.2011року 0 17.00 годині на музейній площі відбулися святкові заходи до Дня фізичної культури і спорту. В параді, який розпочався біля палацу культури Енергетик взяли участь такі спортивні колективи міста : Комунальний заклад "Дитячо – юнацька спортивна школа", що працює при управлінні молоді, спорту та культури. Дитячо – юнацька спортивна школа комбінату культурно – спортивних споруд "Олімп". Колектив комбінату культурно – спортивних споруд "Олімп". Громадські організації нашого міста, такі як Миколаївська обласна федерація «Сіммей - до», міська Федерація футболу, міська спортивна організація Клуб таїландського боксу «Чемпіон» представляють численну когорту спортивної громадськості нашого міста. Окрасою Дня фізичної культури і спорту стали показові виступи спортивних колективів міста.
В рамках святкування Подяками Южноукраїнського міського голови та цінними подарунками за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Южноукраїнську, високі показники в роботі, примноження славетних спортивних традицій та з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту було відзначено:
Кісліцина Володимира Васильовича – заступника голови федерації футболу, тренера команди ветеранів м. Южноукраїнська ;
Коскіна Костянтина Михайловича – Чемпіона України 2011 року з таїландського боксу;
Самчинську Людмилу Юріївну – керівника художнього народного ансамблю бального танцю «Натхнення»;
Фурсу Анастасію –
члена збірної Міжрегіональної федерації «Сіммей – до карате».
Грамотами управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради та цінними подарунками з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту кращих працівників галузі фізичної культури та спорту, вихованців секцій:
Дьяченко Антоніну Степанівну – тренера – викладача зі спортивного орієнтування ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Балабанову Тетяну Миколаївну - тренера – викладача зі спортивної аеробіки ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Суворкіну Ларису Михайлівну - тренера – викладача з плавання ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Колесника Геннадія Петровича - тренера – викладача з боксу сектору учбово – тренувальної роботи ККСС «Олімп»;
Вовченко Наталю Володимирівну – інструктора - методиста сектору учбово – тренувальної роботи ККСС «Олімп»;
Свинтицького Дмитра Григоровича – тренера – викладача з плавання ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Відіну Ірину Анатоліївну – тренера - викладача з художньої гімнастики ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Плавіна Богдана – вихованця відділення плавання ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Христоса Владислава - вихованця відділення плавання ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Бужора Сергія - вихованця відділення плавання ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Грушанську Анастасію - вихованку відділення спортивної аеробіки ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Сачик Катерину - вихованку відділення спортивної аеробіки ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Рульову Аліну - вихованку відділення спортивної аеробіки ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Андросову Тетяну - вихованку відділення спортивного орієнтування ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Андросова Сергія – вихованець відділення спортивного орієнтування ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Югая Евгенія – вихованця відділення боксу ДЮСШ ККСС «Олімп»;
Черній Інну - вихованку відділення сумо КЗ ДЮСШ;
Паляцького Болеслава - вихованця відділення дзюдо КЗ ДЮСШ;
Лісовського Євгена - вихованця відділення футболу КЗ ДЮСШ;
Адашевську Наталю - вихованку відділення волейболу КЗ ДЮСШ;
Марчука Микиту - вихованця відділення плавання КЗ ДЮСШ;
Булаша Леоніда Миколайовича – тренера – викладача з плавання КЗ ДЮСШ;
Філонка Володимира Пилиповича - тренера – викладача з волейболу КЗ ДЮСШ;
Зайцеву Олену Іванівну - тренера – викладача з плавання КЗ ДЮСШ;
Тарасова Михайла Андрійовича –інструктора - методиста КЗ ДЮСШ;
Андріюка Дмитра – спортсмена Клубу таїландського боксу «Чемпіон»;
Курановича Андрія - спортсмена Клубу таїландського боксу «Чемпіон»;
Васильченка Сергія Федоровича – спортсмена міської федерації шахів;
Устьянцева Миколу Петровича - спортсмена міської федерації шахів;
Новицького В'ячеслава - спортсмена міської федерації шахів;
Сухініну Лідію Андріївну - спортсменку міської федерації шахів;
Головатого Юрія Вікторовича – вчителя фізичної культури та Захисту Вітчизни ЮЗШ №1;
Самойленка Андрія Андрійовича - вчителя фізичної культури ЮЗШ №3;
Гапонова Максима Євгенійовича – спортсмена Южноукраїнської громадської організації альпінізму, скелелазіння, спортивного туризму та орієнтування, клубу «Азимут»;
Дубровіна Віталія - спортсмена Южноукраїнської громадської організації альпінізму, скелелазіння, спортивного туризму та орієнтування, клубу «Азимут»;
Лябліна Віктора Семеновича - спортсмена Южноукраїнської громадської організації альпінізму, скелелазіння, спортивного туризму та орієнтування, клубу «Азимут»;
Махович Ларису Тадеушівну - спортсменку Южноукраїнської громадської організації альпінізму, скелелазіння, спортивного туризму та орієнтування, клубу «Азимут»;
Щукіну Надію Клавдіївну - спортсменку Южноукраїнської громадської організації альпінізму, скелелазіння, спортивного туризму та орієнтування, клубу «Азимут»;
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата мотостр...