Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 18.07.2024
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Res --> 1
Команда організації молоді ВП ЮУАЭС стала переможницею 9-ї щорічної спартакіади Атомпрофспілки, яка відбулася у Южноукраїнську 17-18 червня. Змагання проходили за п'ятьма видами спорту. У чотирьох з них - баскетболі, бадмінтоні, перетягуванні канату та плаванні - молоді фізкультурники енергокомплексу на Південному Бузі були першими, і лише в настільному тенісі показали третій результат. Усього в змаганнях взяли участь 75 спортсменів-атомників віком до 35 років - 8 команд, що представляли ЗАЕС, ХАЕС, ЧАЕС, ЮУАЕС, дирекцію НАЕК "Енергоатом", відокремлені підрозділи компанії "Атоменергомаш" і "Атомремонтсервіс", а також Східний гірничо-збагачувальний комбінат.
Відмінною рисою 9-ї молодіжної спартакіади стало те, що вперше у програму змагань було включено турнір з бадмінтону. За звання кращих боролися дівчата. І у цьому виді спорту команда ВП ЮУАЕС отримала перемогу. Жодною грою не поступилися суперникам і баскетболісти енергокомплексу, а плавці команди, хоч і були другими в особистому змаганні, змогли відігратися в естафеті, що й принесло їм перемогу в командному заліку.
Слід сказати, що молоді южно-українські атомники не вперше завойовують звання найсильніших. Минулого року команда ВП ЮУАЕС також показала кращий підсумковий результат у молодіжній спартакіаді, яка проходила в місті-супутнику ЗАЕС Енергодарі. Що стосується Южноукраїнська, де 9 років тому і було дано старт молодому "атомному" спорту, то він вчетверте приймає щорічні змагання молодіжних команд Атомпрофспілки. Для цього в місті існує відмінна база - спортивний комплекс ВП ЮУ АЕС "Олімп".
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...