![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/5424fb5b95f679f54a762cae5c94fde0.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 18.07.2024
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Res --> 1
За ініціативою громадян: Горностая Сергія Валерійовича, Кардаільського Олексія Олександровича та Кравченка Юрія Петровича 20 травня 2011 року о 17:30 в актовій залі Южноукраїнської загальноосвітньої школи №2 відбулась зустріч мешканців міста.
Метою цієї зустрічі було визначення доцільності проведення Всеукраїнського референдуму стосовно підтримки продовження мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. На зборах було зареєстровано 231 южноукраїнець. Головою зібрання одноголосно обрано – Горностая С.В., секретарем – Кардаільського О.О.
В ході зібрання всі присутні одностайно підтримали ініціативу щодо недопущення зняття мораторію на купівлю-продаж земель с/г призначення, доцільність проведення з цього приводу всеукраїнського референдуму та сформулювали питання в настуній редакції: «Чи підтримуєте Ви заборону купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення і пов’язане у зв’язку з цим внесення відповідних змін до Земельного кодексу України?»
Також одноголосно були проголосовані інші два питання порядку денного, які згідно із Законом України «Про всеукраїнський та місцеві референдуми» необхідні для початку процедури ініціювання референдумів, це обрання ініціативної групи та доручення голові зборів звернутись до міського голови із відповідною заявою щодо передачі необхідних документів для реєстрації обраної ініціативної групи.
Голова зборів Сергій Горностай
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...