![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/5424fb5b95f679f54a762cae5c94fde0.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 18.07.2024
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Res --> 1
З метою підвищення фахового рівня методистів ММК та РМК, сприяння обміном досвіду педагогів, залучення до пошукової педагогічної діяльності, у м. Южноукраїнськ 12 квітня 2011 року на базі ДНЗ №8 «Казка» відбувся обласний семінар з проблеми «Здоров`язберігаючі технології організації фізкультурно – оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі».
Захід пройшов відповідно до плану роботи Миколаївського обласного управлінням фізичної культури і спорту та управління освіти Южноукраїнської міської ради.
У роботі семінару приймали участь, головний спеціаліст Миколаївського обласного управління фізкультури і спорту МОН України Папкова О.В., методист відділу дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вареник Т.І., завідуюча міським методичним кабінетом управління освіти Маленька Л.М, методист управління освіти Малахова Т.М. завідуючий ДНЗ №8 Припутень Н.А., вихователь – методист ДНЗ№8 Омельченко Т.М., медична сестра, ДНЗ №8 Трофімчук Г.І., фізкерівник ДНЗ №8 Шелест З.А., психолог ДНЗ №8 Мінєєва І.М.
Відкрила семінар провідний спеціаліст Миколаївського обласного управління фізкультури і спорту Папкова О.В.
Завідуюча міського методичного кабінету управління освіти, Маленька Л.М. привітала учасників семінару та поділилася досягненнями освітян Южноукраїнська.
Методист управління освіти Малахова Т.М. презентувала досвід роботи дошкілля Южноукраїнська.
Завідуюча ДНЗ №8 «Казка» Припутень Н.А поділилася досвідом роботи закладу та запросила гостей для перегляду відкритих заходів: в басейні – заняття з плавання на тему: «Малюки-рятівники» (інструктор з фізкультури Полякова Т.М.), в спортивному залі – інтегроване заняття з фізичної культури, ознайомлення з навколишнім, природи і музики на тему: «Подорож за скарбами здоров’я» продемонструвала інструктор з фізичної культури Шелест З.А.).
У роботі «Круглого столу» взяли участь: головний спеціаліст МОУФіС Папкова О.В., методист відділу дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вареник Т.І. та працівники ДНЗ № 8 «Казка»: завідуюча Припутень Н.А, методист Омельченко Т.М., старша медсестра Трофімчук Г.І., практичний психолог Мінєєва І.М. та інструктор з фізичної культури Шелест З.А.
Учасники семінару обмінялися думками на « Круглому столі» та висловили свої враження від проведеного заходу. Гості були вражені рівнем роботи педагогічного колективу ДНЗ №8 «Казка» та досягненнями ДНЗ міста з даного питання.
Захід пройшов вдало та досяг позитивної завершеності завдяки злагодженій роботі організаторів та учасників семінару.
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...