Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
Сьогодні о 9.00 в залі засідань виконавчого комітету відбулося засідання круглого столу з питання призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
У роботі взяли участь міський голова Андрій Миколайович Стулін, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Василівна Качко, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Людмила Юхимівна Легка, голова Южноукраїнського міського товариства інвалідів Євген Степанович Лісецький, директор міського центру зайнятості Юрій Васильович Телятник, представники комунальних підприємств міста, представник Ради ветеранів Галина Петрівна Лобанова.
Під час обговорення надано декілька завдань, одним з яких керівникам комунальних підприємств доручено надати інформацію про збільшення або зменшення заборгованості за оплату комунальних послуг після зміни системи виплати субсидій.
Міський голова звернув увагу присутніх на те, чи буде ефективною система надання субсидій та матеріальних допомог після підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Качко наголосила на тому, що необхідно проводити більш широку інформаційно- роз’яснювальну роботу для населення про порядок призначення та отримання субсидій.
За результатами роботи круглого столу вирішено: розробити новий порядок на отримання матеріальної допомоги у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги та посилити інформаційно - роз’яснювальну роботу для населення про порядок призначення та отримання субсидій.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...