![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
Упродовж 2010 року органами прокуратури області вживались заходи з виявлення корупційних правопорушень, а також причин та умов, що їм сприяли.
Результати проведених з цих питань перевірок засвідчили, що в окремих місцевих державних адміністраціях не в повній мірі виконуються заходи, спрямовані на запобігання корупційним проявам, а також забезпечення реалізації права громадян на одержання інформації у зазначеній сфері.
Зокрема, в Арбузинській, Березанській, Доманівській, Єланецькій, Казвнківській, Новоодеській районних державних адміністраціях не забезпечується інформування громадськості про результати роботи у сфері протидії корупції в порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 08.12.2009 №1336. У приміщеннях вказаних райдержадміністрацій всупереч вимогам вищезазначеної постанови не розміщено інформації щодо посадових осіб, яких можна повідомити про вчинення корупційних правопорушень, про виявлені корупційні правопорушення та факти викриття злочинів у сфері службової діяльності, відомостей стосовно нормативно-правових актів з питань протидії корупції, а також іншої передбаченої законодавством інформації.
У Березанській та Казанківській районних державних адміністраціях не забезпечено виконання запланованих ними заходів щодо розгляду питань виконання антикорупційного законодавства на колегіях та нарадах за участю керівників місцевих рад.
Про недостатність контролю за додержанням органами державної виконавчої влади вимог антикорупційного законодавства свідчать факти вчинення корупційних правопорушень посадовими особами структурних підрозділів окремих районних адміністрацій.
Зокрема, на вимогу прокуратури Снігурівського району постановою районного суду від 14.04.2010 до адміністративної відповідальності притягнуто начальника відділу освіти Снігурівської районної державної адміністрації Титаренка Д.В., який надав недостовірну інформацію до територіального підрозділу державного казначейства про виконання дочірнім підприємством «Моноліт» ВАТ «Снігурівський райагробуд» підрядних робіт з ремонту загальноосвітнього навчального закладу, що спричинило безпідставне передчасне перерахування підряднику з бюджету 10 тис.грн. Постановою Первомайського міськрайонного суду від 28.09.2010 накладено адміністративне стягнення за порушення спеціальних обмежень для державних службовців, передбачених п.«г» ч.1 ст.5 Закону України «Про боротьбу з корупцією» на начальника управління праці та соціального захисту населення Первомайської районної державної адміністрації Грушанського С.Б., який надаючи територіальній прокуратурі інформацію, приховав дані щодо наявності по деяких підприємствах району заборгованості по заробітній платі.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...