![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
З метою недопущення використання роботодавцями робочої сили без належного оформлення трудових відносин в місті діє міська комісія з питань легалізації зайнятості населення.
Територіальні обстеження щодо забезпечення укладання трудових відносин фізичних осіб - підприємців з найманими працівниками щомісяця проходять за участю державного інспектора праці Миколаївської області.
Проведення територіальних обстежень робочими групами комісії з питань легалізації зайнятості населення з метою виявлення випадків ухилення від оформлення трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником не повинно викликати обурення, як з боку одних, так і інших, так як за цим порушенням закону ідуть негативні матеріальні і соціальні наслідки.
За січень - лютий 2011 року робочими групами комісії з питань легалізації зайнятості населення здійснено 9 територіальних обстежень, під час яких перевірено 59 суб’єктів господарської діяльності щодо належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками. В ході перевірок виявлено 3 особи без оформлення трудових відносин.
Ефективність діяльності зазначеної комісії та результати усунення виявлених порушень тримаються на особистому контролі міського голови.
У разі, якщо роботодавці не усунуть встановлені порушення та не виконають рекомендації комісії матеріали будуть надані до правоохоронних та контролюючих органів.
Шановні громадяни міста,
якщо Вам відомо про факти нелегальної зайнятості та виплати заробітної плати в «конвертах» Ви можете звернутися до УП та СЗН Южноукраїнської міської ради за адресою: м. Южноукраїнськ бульвар Цвіточний, 4 (каб. 15; 16), тел. 5-55-27
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...