![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
В місті Южноукраїнську звертаються із заявами до управління громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щодо виплати щорічної грошової допомоги у розмірах, передбачених Законом України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, а не відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року №562 “Про щорічну допомогу на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, де значно менші розміри виплати.
Виконання Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” залежить від фінансових ресурсів доходної частини Державного бюджету України. Тому поліпшення соціального захисту громадян, може здійснюватись, виходячи з комплексного підходу щодо підвищення державних соціальних гарантій громадянам України, з урахуванням фінансових можливостей Державного бюджету України та закріпленого Конституцією України принципу соціальної справедливості та рівності усіх перед законом.
Управління праці та соціального захисту населення від імені секретаря міської ради направляло листи до Президента України, Прем’єр – міністра України, голови Верховної Ради України та голови Миколаївської облдержадміністрації щодо можливості визнання недонарахованих сум, державним боргом та передбачити реструктуризацію боргу на законодавчому рівні, через прийняття відповідного закону, незалежно від того, чи зверталась особа до суду за захистом своїх прав.
Від Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства фінансів України надійшла відповідь, що соціальні виплати громадянам здійснюються відповідно до чинного законодавства і підстав для виплати зобов’язань за судовими рішеннями та визнання недорахованих сум державним боргом на законодавчому рівні немає (з копіями відповідей можна ознайомитисяв розділі "Соціальний захист" ("Громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи").
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...