![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що за даними державної служби зайнятості, у січні 2011 року в пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулись 176 не зайнятих трудовою діяльністю осіб, що на 8,6% більше ніж у січні 2010 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян, 58,5% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 лютого 2011 року перебували 903 не зайнятих трудовою діяльністю осіб, що на 3,9% менше порівняно з 1 лютим 2010 року. Із числа незайнятих громадян 59,4% складали жінки, 55,6% – молодь у віці до 35 років, 25,1% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційного статусу безробітних на 1 лютого 2011 року набули 851 особа (на 1 лютого 2010 року – 892 особи), з них 64,3% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних, 51 особа раніше займала робітничі місця, 37 – посади службовців, 12 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 лютого 2011 року становив 2,9% середньорічної кількості населення працездатного віку проти 3% на 1 лютого 2010 року.
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста, кількість вільних робочих місць та вакантних посад відносно 1 лютого 2010 року зросла на 12 одиниць і на 1 лютого 2011 року становила 52 місця.
Навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на 1 лютого 2011 року становило 17 осіб і в порівнянні з відповідною датою 2010 року скоротилось на 7 осіб (на 29,2%).
За сприяння державної служби зайнятості, у січні 2011 року було працевлаштовано 42 особи, що на 5% більше ніж у січні 2010 року. Рівень працевлаштування у січні 2011 року склав 4,2% та відносно січня 2010 року зріс на 0,4 відсоткових пункта.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...