![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
Малозабезпечені сім’ї, в яких виховуються діти до трирічного віку мають можливість у 2011 році відповідно до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” отримувати допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку як різницю між 100 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (з 01.01.2011р. - 941,00 грн., з 01.04.2011р. – 960,00 грн., з 01.10.2011р. – 985,00 грн., з 01.12.2011р. – 1004,00 грн.), та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.
Для призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подається в установленому порядку довідка про склад сім’ї, декларація про доходи та майновий стан, яка заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї.
Виплата допомоги в розмірі, що перевищує мінімальний, здійснюється протягом шести календарних місяців. Якщо особа, якій призначена допомога, після закінчення зазначеного строку не підтвердила право на призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, допомога виплачується у мінімальному розмірі.
Додатково наголошуємо, якщо до закінчення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особа приступила до роботи в режимі повного робочого часу, то роботодавець повинен протягом п’яти днів після видання наказу про припинення зазначеної відпустки повідомити про це орган праці та соціального захисту населення. Заявник, у разі виникнення обставин, які призводять до припинення виплати допомоги, в тому числі в разі виходу на роботу, зобов’язаний повідомити про це у десятиденний термін.
Більш детальну інформацію ви можете отримати у кабінеті 2
(1 поверх) або за телефоном: 5-65-36
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...