![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
19 та 26 січня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи № 3 пройшли міські змагання з волейболу серед юнаків та дівчат в рамках обласної Спартакіади школярів. Команди всіх загальноосвітніх шкіл та гімназії прийняли участь у цих змаганнях. Прийняли участь 100 учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста. Запекла боротьба відбулася у фінальних зустрічах.
Серед юнаків за перше місце боролися команди шкіл № 2 та № 3, в якій перемогу одержала команда школи № 2, на другому місці – школи № 3, а третє місце – у школи № 4. Кращими серед юнаків були Жуков Андрій (ЮЗШ № 2), Занкевич Назар (ЮЗШ № 2), Іванівський Андрій (ЮЗШ № 3) та Кучерук Костянтин (ЮЗШ № 3).
Серед команд дівчат І місце виборола команда школи №3, друге місце посіла команда школи № 2, а третє місце – команда школи № 4. Кращими серед дівчат були Адашевська Наталія (ЮЗШ № 3), Токарчук Галина (ЮЗШ № 3), Сивун Олена (ЮЗШ № 2) та Зазубик Яна (ЮЗШ № 2).
Суддями на даних змаганнях були: Самойленко Андрій Андрійович, Білий Юрій Іванович, Бесараб Наталя Леонідівна, Драчова Наталя Іванівна – учителі фізичної культури загальноосвітньої школи № 3, Фодченко Микола Іванович – учитель фізичної культури ЮЗШ № 4 та Мамикін Олександр Станіславович – учитель фізичної культури гімназії № 1.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...