![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, за січень–листопад 2010 року населенню міста нараховано до сплати, без урахування сум субсидій та пільг, за споживання житлово-комунальних послуг 28,9 млн.грн. Сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 29 млн.грн. Рівень сплати за житлово-комунальні послуги по місту склав 100,5%, (по Миколаївській області – 99,9%).
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг впродовж листопада 2010 року зменшилась на 0,7% і на 1 грудня 2010 року складала 3,2 млн.грн. В цілому по Миколаївській області також відбулося збільшення заборгованості на 2,4%.
Середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 1,2 місяця. Частина власників особових рахунків станом на 1 грудня 2010 року мала заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше. По утриманню будинків та прибудинкових територій їх частка складала – 2,7%, по водопостачанню та водовідведенню – 5,6%; по опаленню та гарячому водопостачанню – 5,7%.
Крім того, жителями міста за січень–листопад 2010 року сплачено за електроенергію 4 млн.грн. Заборгованість за цей вид послуг на 1 грудня 2010 року складала 0,3 млн.грн.
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 “Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги” за січень–листопад 2010 року з населенням було укладено 1122 договори щодо погашення реструктуризованої заборгованості на суму 338,2 тис.грн. Сума внесених платежів за січень–листопад 2010 року по всіх договорах становила 319,2 тис.грн.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...