![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
26 січня 2011 року в дошкільному навчальному закладі №2 «Ромашка» відбулося засідання «Школи молодого вихователя» (керівник методист УБО і Н Малахова Т.М). Слухачі школи отримали змістовну інформацію про досвід роботи педагогічного колективу ДНЗ №2 з проблеми «Діагностика дітей раннього віку».
Вихователь – методист Колганова І.І. та практичний психолог Філіппова С.А. поділилися досвідом роботи закладу з даного питання, розповіли та показали слайди про шляхи інноваційної роботи психолого-педагогічної соціально – медичної комісії ДНЗ №2.
Педагоги закладу працюють над проблемою діагностики розвитку дітей раннього віку використовуючи методику Манової – Томової. Ця методика дає великі можливості спостерігати за розвитком кожною дитини від 15 до 36 місяців, виявляти проблеми та своєчасно їх корегувати. Психолог Філіпова С.А. веде постійні спостереження за розвитком кожної дитини, відстежує та своєчасно надає необхідні рекомендації педагогам та батькам , складає аналітичні звіти. Всі учасники освітньо –виховного процесу ДНЗ №2 працюють в тісній взаємодії з родинами вихованців злагоджено, мають позитивні результати.
Під час засідання школи вихователями Колосовою Н.Д. та Андрєєвою Н.Б. на належному рівні цікаво та змістовно показано групову роботу з дітьми від 1,5 до 2 років - «Сходинки зростання» - яка була проведена за рекомендаціями практичного психолога С.А.Філіппової .
Молоді спеціалісти приймали активну участь під час обговорення, презентували власно розроблені проекти та позитивно відгукувалися про роботу закладу.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...