![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
Надбанням громадськості нещодавно стало повідомлення про те, що днями Івано-Франківська, а також Ужгородська, Львівська та Київська міські ради своїм рішенням обмежили продаж алкогольних напоїв у нічний час. Як відомо, за даними ВООЗ, 24% смертей в Україні обумовлено дією двох факторів ризику:алкоголю та тютюну. Щорічно понад 10 тисяч наших співвітчизників гинуть внаслідок випадкового отруєння алкоголем. Кількість алкоголіків у нашій країні складає один мільйон, із них понад 120 тисяч – підлітки. (Але наркологи стверджують, що ці цифри потрібно помножити як мінімум вп’ятеро, щоб побачити реальну картину). Рівень споживання алкоголю в Україні є одним із найвищих у світі і становить близько 20 літрів абсолютного спирту на душу населення на рік. Без перебільшення можна констатувати – проблема має масштаби національної трагедії і потребує вжиття невідкладних дій вже сьогодні.
На підтримку ініціативи органів місцевого самоврядування Івано-Франківська, Києва, Ужгорода, Львова, виконавчим комітетом Южноукраїнською міською радою буде розглянуто можливість запровадження подібних антиалкогольних ініціатив у нашому місті.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...