![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
За даними відділу статистики у Кривоозерському районі станом на 1 вересня 2010р. усіма категоріями господарств району зібрано зернові та зернобобові культури (без кукурудзи) на площі 31 тис.га. Загалом намолочено 64 тис.т зерна (у початково-оприбуткованій вазі), що на 28,1% менше минулорічного показника, при середній урожайності з гектара зібраної площі 20,6 ц (проти 26,5 ц на 1 вересня 2009 року).
У складі зернових культур отримано менший урожай озимих – ячменю (на 30,6%), пшениці (на 34,9%) та жита (на 48,9%). Значно збільшився проти минулого року валовий збір гречки – у 6 разів, зернобобових – у 2,8 раза, ярої пшениці – на 0,6%, в той час як вівса та ярого ячменю зібрано на 95,4% та 29,5% менше відповідно.
Крім того значно збільшився валовий збір ріпака озимого (у 4 рази) і склав 2 тис.т, при середній урожайності 14,3 ц з 1 га (проти 13,9 ц з 1 га на 1 вересня 2009 року). Валовий збір овочів становив - 8,2 тис.т, картоплі - 9,6 тис.т, що більше минулорічного показника на 28,4% та 11,1%, при середній урожайності 143,8 та 91,7 ц з 1 га відповідно.
У той же час приємно відмітити, що проти торішніх зросли обсяги плодоягідної продукції на 42,7% та становили 0,4 тис.т, при середній урожайності 94,1 ц з 1 га (проти 78,8 ц з 1 га торік).
Сьогодні на полях району тривають роботи по збиранню урожаю. Завершуючи одні види робіт, господарства розпочинають інші, адже праця людська, праця завзята – це той вічний двигун людського прогресу, що є запорукою будь-якої сильної та процвітаючої держави.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...