![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що за даними державної служби зайнятості, у серпні 2010 року в пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулись 157 осіб, не зайняті трудовою діяльністю, що на 3,3% більше ніж у серпні 2009 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян, 67,5% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 вересня 2010 року перебували 738 не зайнятих трудовою діяльністю осіб, що на 22,9% менше порівняно з 1 вересня 2009 року. Із незайнятих громадян 61,1% складали жінки, 51,4% – молодь у віці до 35 років, 24,4% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційного статусу безробітних на 1 вересня 2010 року набули 707 осіб (на 1 вересня 2009 року – 925 осіб), з них 67,6% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних, 49 осіб раніше займали робітничі місця, 37 – посади службовців, 14 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 вересня 2010 року становив 2,4% від середньорічної кількості населення працездатного віку проти 3,2% на 1 вересня 2009 року.
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста, кількість вільних робочих місць та вакантних посад відносно 1 вересня 2009 року зросла на 15 одиниці і на 1 вересня 2010 року становила 67 місць.
Навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на 1 вересня 2010 року становило 11 осіб і в порівнянні з відповідною датою 2009 року скоротилось на 7 осіб (на 38,9%).
За сприяння державної служби зайнятості, у серпні 2010 року було працевлаштовано 76 осіб, що на 14,6% менше ніж у серпні 2009 року. Рівень працевлаштування у серпні 2010 року склав 8,5% та відносно серпня 2009 року зріс на 0,8 відсоткових пункта.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...