![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
У серпні у відокремленому підрозділі „Южно-Українська АЕС” вироблено
1 мільярд 075 мільйонів 108 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:
• АЕС – 1 мільярд 061 мільйон 908 тисяч кіловат-годин;
• Ташлицькій ГАЕС – 12 мільйонів 635 тисяч кіловат-годин;
• Олександрівській ГЕС – 565 тисяч кіловат-годин.
Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 399 тисяч тонн донецького вугілля, або 303 мільйони 835 тисяч кубометрів природного газу.
Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) за місяць склав 47,6%, з початку року – 60,3% . План за місяць з виробітку електроенергії виконано на 100,7 %, з початку року – 104,6 % . З початку року у відокремленому підрозділі „Южно-Українська АЕС” було вироблено 10 мільярдів 682 мільйони 672 тисячі, а з початку експлуатації (грудень 1982) 430 мільярдів 086 мільйонів 147 тисяч кіловат – годин електроенергії.
Перший енергоблок з 7 серпня – переведений у холодний резерв. Після закінчення планового ремонту другий єнергоблок 7 серпня підключено до енергосистеми України. Обладнання третього енергоблоку ЮУ АЕС працювало без зауважень у заданому режимі.
На Олександрівській ГЕС в роботі знаходився перший гідроагрегат у залежності від розходу води в річці Південний Буг. На другому гідроагрегаті проводився плановий ремонт. З початку року на ОГЕС було вироблено 32 мільйони 982 тисячі, а з початку експлуатації (квітень 1999р.) 289 мільйонів 561 тисячу кіловат – годин електроенергії.
Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень. З початку року на ТГАЕС було вироблено 101 мільйон 467 тисяч, а з початку експлуатації (жовтень 2006р.) 697 мільйонів 301 тисячу кіловат-годин електроенергії.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 1 вересня складає 10 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136) 2-29-93.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...