![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, у січні–червні 2010 року підприємствами та організаціями міста за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 47,2 млн.грн. капітальних інвестицій.
Обсяги освоєних інвестицій в основний капітал (капітальних вкладень), порівняно з відповідним періодом 2009 року, зменшились по місту на 44,7% і склали 44,6 млн.грн. (що становить 4,5% у загальнообласному обсязі капітальних інвестицій в основний капітал). Відбулося скорочення інвестицій в основний капітал, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, також у містах: Вознесенську – на 54,5%; Первомайську – на 30,2%, Миколаєві – на 30,1%.
Переважна більшість інвестицій в основний капітал (66,3%) освоєна за рахунок власних коштів підприємств та організацій, за рахунок інших джерел фінансування – 27,2%.
Інвестиції в основний капітал у житлове будівництво, порівняно з відповідним періодом 2009 року, зросли у 3,7 раза і склали 10,2 млн.грн.
За січень–червень 2010 року забудовниками введено в дію основних фондів фактичною вартістю 31,2 млн.грн. Індивідуальними забудовниками введено в експлуатацію 8 будинків квартирного типу загальною площею 2806 кв.м, що у 3,6 раза більше, ніж у січні–червні 2009 року.
З початку року в розрахунку на одну особу населення міста освоєно інвестицій в основний капітал на суму 1083,6 грн., у житлове будівництво − 247,1 грн. (за січень–червень 2009 року – відповідно 1973,5 грн. та 61,5 грн.).
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...