![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, на 1 липня 2010 року в місті, за оцінкою, проживало 40,1 тис. осіб. У порівнянні з 1 липня 2009 року чисельність населення міста збільшилась на 0,2 тис. осіб або на 0,5 % (в цілому по Миколаївській області відбулося зменшення чисельності населення на 5,9 тис. осіб або на 0,5%).
У загальному збільшенні населення міста частка природного приросту складає 9,2%, міграційного – 90,8%.
За січень–червень 2010 року в місті зареєстровано 186 народжених та 176 померлих осіб. Внаслідок цього спостерігається природний приріст населення, який складає 10 осіб, що на 71,4% менше, ніж за І півріччя 2009 року. За січень–червень 2010 року кількість народжених, у порівнянні з відповідним періодом 2009 року, зменшилась на 17 осіб (на 8,4%), померлих збільшилась на 8 осіб (на 4,8%). У місті природний рух населення за січень–червень 2010 року характеризувався перевищенням числа народжених над померлими: на 100 народжених припадало 95 померлих (в середньому по області: на 100 народжених – 153 померлих).
Одним з факторів, який впливає на чисельність населення, є його міграція. За січень–червень 2010 року в місто прибуло 323 особи, вибуло за його межі – 224 особи. Міграційний приріст становив 99 осіб, що на 27,7% менше, ніж за відповідний період 2009 року.
За І півріччя 2010 року в місті зареєстровано 130 шлюбів та 119 розлучень. У порівнянні з відповідним періодом 2009 року кількість зареєстрованих шлюбів зменшилась на 5,1% (на 7 пар), а розлучень зросла на 4,4% (на 5 пар).
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...