![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
На даному етапі ведуться роботи зі збору та введення в АСУС даних щодо виготовлення елементів енергоблоків, які підлягають управлінню старінням. Паралельно виконується наладка та удосконалення програмного забезпечення.
Відповідно до "Загальних положень безпеки атомних станцій", управління старінням обладнання є одним з основних аспектів експлуатації АЕС. При цьому в роботах з даного напрямку використовується великий обсяг інформації, що стосується виготовлення, безпосередньої експлуатації устаткування, продовження експлуатації, технічного обслуговування та ремонту. Зазвичай, вона розрізнена, і це утрудняє її застосування.
АСУС дозволяє накопичувати, обробляти та представляти в зручному вигляді всі необхідні дані стосовно старіння основного обладнання енергоблоків ЮУ АЕС. З її допомогою про кожен вузол чи одиницю устаткування, що підлягає управлінню старінням, буде зібрано та систематизовано повну інформацію - від відомостей про матеріал, з якого вони виготовлені, про умови експлуатації, механізми й ефекти старіння до проведених видів контролю технічного стану та їх результатів.
Крім того, особливістю інформаційно-аналітичної функції АСУС є автоматизація виконання певних завдань з експертної оцінки, а також планування заходів з управління старінням. Застосування цієї системи передбачається і при розробці звітів з періодичної переоцінки безпеки енергоблоків ЮУ АЕС.
На атомних станціях України подібна система впроваджується вперше, тому основним її призначенням є не лише забезпечення ефективності управління старінням обладнання, а й поширення даного досвіду на галузевому рівні.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...