![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
Зміни торкаються шляхів збереження рибних запасів річки Південний Буг. У ході спорудження каскаду ГЕС-ГАЕС (Олександрівська ГЕС і Ташлицька ГАЕС) Южно-Українського енергокомплексу ця тема посідає особливе місце. У початковому переліку заходів з компенсації збитків рибному господарству передбачалося будівництво рибопропускних споруд на Олександрівському гідровузлі. Але в ході детального розгляду цього проекту фахівці Держкомітету рибного господарства, Національного аграрного університету та Аграрної академії наук не погодилися з таким варіантом, висловивши сумніви у його ефективності. Після додаткових досліджень, завершених минулого року, Мінприроди України було прийняте рішення про будівництво риборозплідного комплексу для розведення рослиноїдних риб замість рибопропускних споруд. У спеціальних розплідниках вирощуватиметься молодняк аборигенних, а також інших промислових видів риби для подальшого запуску в річку Південний Буг - вище та нижче греблі Олександрівського водосховища. Обласні депутати своїм рішенням від 6 серпня погодили ці зміни.
За інформацією фахівців управління капітального будівництва ВП ЮУ АЕС, замовником об'єкту виступить управління капбудівництва облдержадміністрації. Спорудження рибних розплідників вестиметься паралельно зі зведенням третього агрегату Ташлицької ГАЕС. Сьогодні триває робота з визначення остаточного місця його розташування. До кінця року планується завершити проектні роботи. На дані цілі передбачається направити 700 тис. грн.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...