![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, за січень–червень 2010 року населенню міста нараховано до сплати, без урахування сум субсидій та пільг, за споживання житлово-комунальних послуг 15,9 млн.грн. Сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 15,8 млн.грн. Рівень сплати за житлово-комунальні послуги по місту склав 99,4%, (по Миколаївській області – 102,5%).
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг впродовж червня 2010 року зменшилась на 6% і на 1 липня 2010 року складала 3,5 млн.грн. В цілому по Миколаївській області також відбулося зменшення заборгованості на 5,7%.
Середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 1,3 місяця. Частина власників особових рахунків станом на 1 липня 2010 року мала заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше. По утриманню будинків та прибудинкових територій їх частка складала – 3,4%, по водопостачанню та водовідведенню – 5,4%; по опаленню та гарячому водопостачанню – 7,4%.
Крім того, жителями міста за січень–червень 2010 року сплачено за електроенергію 2,2 млн.грн. Заборгованість за цей вид послуг на 1 липня 2010 року складала 0,3 млн.грн.
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 “Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги” за січень–червень 2010 року з населенням було укладено 601 договір щодо погашення реструктуризованої заборгованості на суму 184,7 тис.грн. Сума внесених платежів за січень–червень 2010 року по всіх договорах становила 180,6 тис.грн.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...