![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
За даними відділу статистики у Кривоозерському районі, за січень–червень 2010 року населенню району нараховано до сплати, без урахування сум субсидій та пільг, за споживання житлово-комунальних послуг 242,3 тис.грн. Сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів 238,2 тис.грн. Рівень сплати за житлово-комунальні послуги по району склав 98,3%, (по Миколаївській області – 102,5%). Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг впродовж червня 2010 року зменшилась на 10,6% і на 1 липня 2010 року склала 25,8 тис.грн. В цілому по Миколаївській області також відбулося зменшення заборгованості на 5,7%.
Середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 0,6 місяців. Частина власників особових рахунків станом на 1 липня 2010 року мала заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше. По утриманню будинків та прибудинкових територій їх частка склала – 100%, по газопостачанню – 8,9%, по водопостачанню та водовідведенню – 8,1%; по вивезенню побутових відходів – 3,5%.
Крім того, жителями району за січень–червень 2010 року сплачено за електроенергію 2716,8 тис.грн. Заборгованість за цей вид послуг на 1 липня 2010 року склала 144,7 тис.грн.
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 “Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги” за січень–червень 2010 року з населенням було укладено 14 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на суму 7,2 тис.грн. Сума внесених платежів за січень–червень 2010 року по всіх договорах становила 7,4 тис.грн.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...