![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, з часу введення в дію Закону України “Про об’єднання громадян”, щорічно збільшується кількість об’єднань громадян, легалізованих органами виконавчої влади та органами юстиції. Станом на 1 січня 2010 року в місті легалізовано 224 об’єднання громадян. У складі легалізованих об’єднань 153 (68,3%) – осередки політичних партій та 71 (31,7%) – громадські організації.
За напрямками діяльності громадських організацій 17 (23,9%) – оздоровчі та фізкультурно-спортивні об’єднання, 8 (11,3%) – об’єднання ветеранів та інвалідів, 7 (9,9%) – молодіжні організації, по 4 (5,6%) – освітні, культурно-виховні об’єднання та громадські рухи, по 3 (4,2%) – жіночі організації та науково-технічні товариства, творчі об’єднання, по 2 (2,8%) – об’єднання професійної спрямованості і національних та дружніх зв’язків. В місті одна дитяча організація, одне об’єднання по захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС і одне об’єднання охорони природи (екологічне).
Впродовж 2009 року легалізували свою діяльність 21 осередок політичних партій та 6 громадських організацій. Водночас, 17 осередків політичних партій припинили свою діяльність.
Відповідно до Закону України “Про благодійництво та благодійні організації” органами юстиції станом на 1 січня 2010 року легалізовано 10 благодійних організацій (об’єднань, фондів тощо) та відповідно до Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії їх діяльності” – 44 профспілкові організації. Зокрема, у 2009 році легалізовано 3 благодійні та 2 профспілкові організації. Одна профспілкова організація припинила свою діяльність.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...