![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
16 березня завершився дводенний візит на Южно-Українську АЕС делегації Калінінської АЕС (Росія), що проходив у рамках угоди про двосторонню співпрацю. Договір про побратимські стосунки між двома станціями було підписано в 2005 році. Він передбачає регулярний обмін досвідом між підприємствами-партнерами, спрямований, у першу чергу, на вирішення спільних проблемних питань.
Станції-побратими дуже схожі: на кожній діють по два блоки малої серії та по одному серійному. Тому, на думку представників обох сторін, співпраця між двома АЕС завжди була відкритою і плідною, обидва підприємства з готовністю відгукувалися на прохання та пропозиції один одного.
Свого часу оперативний персонал третього блоку Калінінської АЕС, що на той час перебував у стадії будівництва, стажувався на третьому "мільйоннику" ЮУ АЕС. Вивчали російські колеги й досвід експлуатації турбіни виробництва Ленінградського заводу, яка встановлена на южно-українському блоці №3. На обох підприємствах за досвідом бельгійської атомної станції "Тіанж" впроваджено проект міжнародної технічної допомоги "Аналіз впливу людського чинника на безпеку експлуатації АЕС". Свого часу южно-українські атомники використали напрацювання російських фахівців у області експлуатації парогенераторів.
У ході нинішнього візиту представники Калінінської АЕС знайомилися з досвідом українських колег в області заміни та модернізації систем управління, підготовки до надпроектної експлуатації першого "мільйонника", нанесення антикорозійного покриття на трубну систему конденсатора турбіни блоку №1.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...