![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що за даними державної служби зайнятості, у лютому 2010 року в пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулись 162 особи, не зайняті трудовою діяльністю, що на 22,5% менше, ніж у лютому 2009 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян 93,8% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 березня 2010 року перебували 940 незайнятих трудовою діяльністю осіб, що на 14% менше, ніж на 1 березня 2009 року. Із незайнятих громадян 59,6% складали жінки, 45,3% – молодь у віці до 35 років, 22,6% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційного статусу безробітних на 1 березня 2010 року набули 918 осіб (на 1 березня 2009 року – 1050 осіб), з них 61,2% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних 57 осіб раніше займали робітничі місця, 31 – посади службовців, 12 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 березня 2010 року становив 3,1% від кількості постійного населення у працездатному віці проти 3,6% на 1 березня 2009 року. У середньому по Миколаївській області на 1 березня 2010 року цей показник складав 2,5%.
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста Южноукраїнська, кількість вільних робочих місць та вакантних посад відносно 1 березня 2009 року зменшилась на 8 одиниць і на 1 березня 2010 року становила 42 місця.
Навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на 1 березня 2010 року, як і на відповідну дату минулого року становило 22 особи.
За сприяння державної служби зайнятості, у лютому 2010 року було працевлаштовано 61 особу (у лютому 2009 року – 43 особи).
Рівень працевлаштування у лютому 2010 року склав 5,5% (у лютому 2009 року – 3,6%).
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...