Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Діяльність підприємств сфери послуг міста Южноукраїнська у січні 2010 року
AA

Діяльність підприємств сфери послуг міста Южноукраїнська у січні 2010 року

За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, у січні 2010 року діяльність на ринку нефінансових послуг здійснювали 24 підприємства та 2 відокремлених підрозділи міста, на яких працювало 416 штатних працівників та 23 позаштатних.

Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) у січні 2010 року склав 1,9 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам та організаціям становила 1,3 млн. грн. (68,5%). Темп зменшення обсягу реалізованих послуг у січні 2010 року порівняно з відповідним періодом минулого року (у фактичних цінах) становив 91,8%.

У структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності найбільшу питому вагу складали послуги транспорту – 40,8%. Послуги пошти та зв’язку – 21,4%;. на підприємства, які здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг, надання послуг підприємцям припадає 19,4%; санітарні послуги, прибирання сміття та знищення відходів – 17,7%; послуги у сфері освіти – 0,7%.

У січні 2010 року на замовлення населення реалізовано послуг на 0,6 млн.грн., що складало 31,5% загального обсягу послуг, реалізованих всім споживачам. У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг складав 48 грн., проти 52 грн. у січні 2009 року.

За основним видом діяльності для різних споживачів виконано 16,9 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення у січні 2010 року складала 107 грн.

 

Читайте також

На Миколаївщині система БПД шукає психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей

Координаційний центр з надання правничої допомоги

Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю...

Народознавча година «Зелена неділя квітує чар-зіллям». Южноукраїнська міська бібліотека

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З нагоди Свята Трійці  в Южноукраїнській міській бібліотеці провели для користувачів народознав...