![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
23.04.2009 року на базі центру дитячої та юнацької творчості відбувся Всеукраїнський семінар – практикум керівників гуртків народної вишивки "Світ творчості". У семінарі приймали участь майстрині народної вишивки з усіх областей України, автономної республіки Крим. Делегацію очолювала методист Українського Центру позашкільної освіти Титаренко Олександра Олександрівна.
Під час семінару гості мали змогу ознайомитись із роботою позашкільних навчальних закладів міста: центру дитячої та юнацької творчості, станції юних техніків, дитячо–юнацької спортивної школи, переглянути виставку заслуженого майстра народної творчості України Малої Надії Іванівни, керівника гуртка "Художня вишивка" центру дитячої та юнацької творчості. В ході екскурсії гості ознайомились з роботою гуртківців та педагогів центру дитячої та юнацької творчості. Рівень виконавської майстерності вихованців закладу був високо оцінений.
Гості були приємно вражені місцевими краєвидами під час екскурсії по місту. Вони відвідали меморіал воїнам – захисникам Вітчизни, музейний комплекс військової техніки та ознайомились з історичним минулим краю. І, звісно, всі гості відмітили красу та чистоту нашого міста.
Головним етапом роботи семінару став майстер – клас, проведений керівником гуртка "Художня вишивка", заслуженим майстром народної творчості України Малою Надією Іванівною. Майстриня розповіла про свою пошукову роботу з відродження забутих швів народної вишивки всіх областей України, ознайомила з основними видами швів вишивки Миколаївської області, навчила майстринь забутим прийомам вишивки, витинання.
Надію Іванівну запросили до м. Миколаєва, де семінар буде продовжено, для майстер – класу гостям з різних регіонів України.
Наприкінці семінару центр дитячої та юнацької творчості продемонстрував виховний захід "Україна пишалась віками своїм словом, людьми й рушниками", який, за словами гостей, теж пройшов на дуже високому майстерному рівні.
Під час підведення підсумків усі присутні висловили велику подяку організаторам свята, центру дитячої та юнацької творчості за гостинність, високий рівень організації, професіоналізм, творчість, майстерність.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...