Міський голова провів особистий прийом громадян
18 червня 2026 року міський голова Валерій Онуфрієнко провів черговий особистий прийом громадян. Під час зустрічі мешканці міста мали можливість безпосередньо звернутися до керівництва з актуальними питаннями та пропозиціями. На прийомі було розглянуто низку звернень, що стосувалися благоустрою територій, земельних та майнових питань, функціонування об’єктів торгівлі, а також житлових проблем. Зокрема, жителі порушили питання благоустрою містечка №2 для внутрішньо переміщених осіб, орен...

