«Це саме той ветеран»
Український ветеранський фонд запустив інформаційну кампанію, щоб нагадати — кожен ветеран зас...
Res --> 1
16 серпня 2024 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, які затверджені постановою №930. Відповідно до нових правил зміни набула процедура оформлення відстрочки від мобілізації за п.9, 13, 14 ч.1 ст.23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", процедура отримання акта встановлення факту здійснення догляду, перелік документів для оформлення відстрочки від мобілізації.
Відміна акта догляду для п.13 ч.1 ст.23 Закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"
Головне нововведення полягає у відміні оформлення та подачі акта встановлення факту здійснення догляду для військовозобовʼязаних, які мають право на відстрочку на підставі наявності одного із своїх батьків з інвалідністю I чи II групи або одного з батьків дружини (чоловіка) з числа осіб з інвалідністю I чи II групи. Тобто, відтепер подавати акт догляду тим, хто оформляє відстрочку за п.13 ч.1 ст.23 Закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", НЕ потрібно.
Відтепер акт догляду потрібно тільки військовозобов’язаним, які здійснюють постійний догляд за особами, зазначеними у пунктах 9 і 14 частини першої статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, та не отримують компенсації (допомоги, надбавки) на догляд за ними.
Оновлена процедура отримання акта встановлення факту здійснення догляду
Військовозобовʼязані, які оформляють відстрчоку за пунктами 9 і 14 для розгляду питання надання їм відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації звертаються за встановленням факту здійснення постійного догляду із заявою у довільній формі на ім’я міського голови виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою задекларованого/ зареєстрованого місця проживання особи, зазначеної у пунктах 9 і 14 частини першої статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, за якою здійснюється догляд.
Комісія із встановлення факту здійснення особою постійного догляду здійснює розгляд заяви протягом десяти календарних днів з дати її подання.
За результатами роботи комісія із встановлення факту здійснення особою постійного догляду складає та надає військовозобов’язаному акт про встановлення факту здійснення особою постійного догляду (додаток 8 оновлений).
Український ветеранський фонд запустив інформаційну кампанію, щоб нагадати — кожен ветеран зас...
Щороку 20 листопада в день річниці прийняття Конвенції про права дитини Україна відзначає Всесвітній...
Найчастіше аварії стаються через нетверезих водіїв або необережність пішоходів, які у сутінках стают...
Міський голова Валерій Онуфрієнко разом із депутаткою міської ради Анастасією Палько, яка є також за...
На базі «Центру комплексної реабілітації «Поділля» у Вінниці відкрито унікальний м...
21.11 в м.Південноукраінськ , Вознесенського р-ну буде працювати мобільна група БФ «Право...
У межах Меморандуму Міністерства у справах ветеранів України із МБФ “Сприяння розвитку медицин...
Реабілітація дітей з інвалідністю – це відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей...
Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради інформує територіальну гро...
Чому ППД важлива й де її місце в організаційній структурі підприємства? ППД дає змогу управляти р...