«Це саме той ветеран»
Український ветеранський фонд запустив інформаційну кампанію, щоб нагадати — кожен ветеран зас...
Res --> 1
НСЗУ Національна служба здоров'я України інформує про те, як отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій.
Приватні медичні заклади укладають договір із НСЗУ так само як і комунальні. Тож ветеран може безоплатно обстежуватися та лікуватися в приватному медцентрі, законтрактованому з НСЗУ.
Зараз 470 приватних закладів мають договір із НСЗУ. Найбільше в Києві – 96, в Дніпропетровській області – 47, в Одеській – 37. У більшості регіонів є від 10 до 30 медцентрів приватної форми власності, які надають безоплатні послуги за Програмою медгарантій.
У приватному закладі ветеран може отримати консультацію сімейного лікаря чи терапевта, пролікуватися чи провести реабілітацію у стаціонарі, зробити операцію, отримати ментальну підтримку та інші медпослуги. Головне – щоб лікарня мала договір із НСЗУ за відповідним пакетом.
Щоб знайти лікарню, що надає потрібні вам послуги у вашому місті, – скористайтеся інформаційним дашбордом на сайті НСЗУ про укладені договори: https://cutt.ly/xeqK7fF8. Перейдіть на другий розділ із картою. Ліворуч є фільтри: область, населений пункт, форма власності закладу тощо. У фільтрі “Група послуг” оберіть послугу, яка вас цікавить: наприклад, первинна допомога чи хірургічні операції. Дашборд покаже перелік приватних закладів за вашим запитом з адресами та номерами телефонів.
Необхідну інформацію також підкаже оператор контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.
Ветеран не має нічого доплачувати за лікування у приватному закладі. Наприклад, якщо ветерану потрібна операція і він звернувся до приватної лікарні, що має договір із НСЗУ за пакетом “Хірургічні операції”, то всі послуги за цим пакетом повинні бути надані пацієнту безоплатно. Адже кошти за надані послуги лікарні сплачує держава через НСЗУ.
Для обстеження чи отримання спеціалізованої меддопомоги потрібне електронне направлення. Направлення виписується на послугу, а не на конкретний заклад. Тож ветеран приходить із направленням у ту лікарню, яку обирає сам, – звісно, серед законтрактованих із НСЗУ.
Програма медичних гарантій є універсальною і має на меті забезпечити всіх громадян доступними та якісними медичними послугами, незалежно від соціального статусу чи місця проживання.
Також радимо прочитати про те, що:
лікування у стаціонарі є безоплатним включно з ліками – https://cutt.ly/eeqLQ2pX;
реабілітація є безоплатною для ветерана – https://cutt.ly/HeqLWY5O.
Український ветеранський фонд запустив інформаційну кампанію, щоб нагадати — кожен ветеран зас...
Щороку 20 листопада в день річниці прийняття Конвенції про права дитини Україна відзначає Всесвітній...
Найчастіше аварії стаються через нетверезих водіїв або необережність пішоходів, які у сутінках стают...
Міський голова Валерій Онуфрієнко разом із депутаткою міської ради Анастасією Палько, яка є також за...
На базі «Центру комплексної реабілітації «Поділля» у Вінниці відкрито унікальний м...
21.11 в м.Південноукраінськ , Вознесенського р-ну буде працювати мобільна група БФ «Право...
У межах Меморандуму Міністерства у справах ветеранів України із МБФ “Сприяння розвитку медицин...
Реабілітація дітей з інвалідністю – це відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей...
Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради інформує територіальну гро...
Чому ППД важлива й де її місце в організаційній структурі підприємства? ППД дає змогу управляти р...