Солодощі для маленьких південноукраїнців
У суботу на проспекті Незалежності помічники Святого Миколая разом із міським головою Валерієм Онуфр...
Res --> 1
Одним із прогресивних напрямів розвитку галузі ядерної енергетики в світі є впровадження технологій малих модульних реакторів (ММР). Енергоатом долучається до цього процесу, ставлячи перед собою амбітні цілі на найближче десятиріччя.
Нові горизонти у розвитку технології малих модульних реакторів для АТ «НАЕК «Енергоатом» відкриває співпраця з міжнародними партнерами, зокрема з американською компанією Holtec International. Нещодавно Компанія отримала запрошення приєднатися до проєктної групи Holtec з реалізації малого модульного реактора SMR-300 на АЕС Palisades у США. Це свідчить про високу довіру міжнародних партнерів до українських атомників та їх професіоналізм.
Крім того, Енергоатом спільно з Holtec активно працює над створенням в Україні заводу з виробництва компонентів для ММР. Це не лише сприятиме розвитку вітчизняної промисловості, а й дозволить Україні стати регіональним хабом для виробництва та експорту ядерних технологій.
Слід нагадати, що Енергоатом вже має низку угод з провідними світовими розробниками технології ММР. А саме – французькою компанією EDF, британською Rolls-Royce та американськими Westinghouse і NuScale Power. Ця співпраця допоможе Енергоатому впроваджувати передові технології ММР в Україні, що є важливим кроком до енергетичної незалежності та сталого розвитку країни.
Енергоатом демонструє відповідальний підхід до екологічних питань розвитку атомної енергетики. 15 листопада на Південноукраїнській атомній електростанції відбулася конференція «Атомна енергетика і довкілля», організована фахівцями Енергоатома та ПАЕС. До участі у заході долучились експерти-екологи, науковці, юристи та представники Українського ядерного товариства.
Ключова тема обговорення конференції – перспективи розвитку Південноукраїнського енергетичного комплексу. Зокрема, експерти детально розглянули проєкт добудови Ташлицької гідроакумулювальної електростанції з позиції екологічної безпеки регіону.
В умовах постійних атак ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури Україна потребує маневруючих потужностей. Тож добудова Ташлицької ГАЕС є кроком до посилення енергетичної безпеки нашої держави.
Учасники конференції вкотре підтвердили, що розвиток атомної енергетики в Україні може бути безпечним, із дотриманням високих стандартів екологічної безпеки.
Варто наголосити, що захист довкілля – це один із важливих аспектів роботи АТ «НАЕК «Енергоатом». Попри воєнний стан, Компанія продовжує фінансувати природоохоронні заходи, зокрема модернізацію еколого-хімічних лабораторій на АЕС. Крім того, НАЕК послідовно доводить, що розвиток атомної енергетики може бути безпечним та екологічно відповідальним.
Детальніше у відео - https://www.youtube.com/watch?v=rPwk7abv6hA
У суботу на проспекті Незалежності помічники Святого Миколая разом із міським головою Валерієм Онуфр...
Громадяни звертаючись до органів соціального захисту населення за призначенням державних соціальних...
Південноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає п...
Відповідно до інформації наданої Вознесенським районним управлінням Головного управління ДСНС у Мико...
Станом на 30 грудня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тери...
Вихованцям відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Тери...
Южноукраїнською міською бібліотекою за рахунок коштів міського бюджету придбано 243 примірника нової...
З 22 по 28 грудня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 1 актовий запис&...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого сержанта, команд...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, солдата, навідника 2-го відділення зенітно-а...