Відбулася зустріч з волонтерами та волонтерськими організаціями нашої громади
22 листопада у виконавчому комітеті Південноукраїнської міської ради відбулася зустріч з волонт...
Res --> 1
21-22 липня на ЮУАЕС працювала команда експертів проекту «Спільна програма безпеки для підвищення експлуатаційної ефективності, безпечної роботи та ефективності людських ресурсів компанії НАЕК «Енергоатом» і її АЕС». Проект, що стартував у 2014 році, реалізується на українських АЕС у рамках Програми взаємодії з Європейською комісією «Інструмент співпраці в сфері ядерної безпеки».
У робочій нараді на ЮУАЕС взяли участь експерти німецького консорціуму «RWE Power International & Proatom» і чеської фірми Skoda. З фахівцями Южно-Української АЕС вони обговорили цілу низку питань, пов'язаних з реалізацією одного з п'яти підпроектів, зокрема, «Удосконалення процесів контролю проектної документації та управління конфігурацією АЕС» на южно-українському майданчику, який виступає в данному підпроекті пілотним.
- Мета наради - з'ясувати, як на практиці здійснюються певні види діяльності: управління змінами та модифікаціями, продовження термінів експлуатації енергоблоків, управління документацією та інші процеси, - сформулював завдання, що стоять перед експертами представник консорціуму Володимир Кулічкін. - Підсумком стане розробка рекомендацій, які ґрунтуватимуться на досвіді німецької фірми RWE і чеської Skoda. Зокрема, чеський підхід взятий за основу, оскільки реалізовувався на реакторах радянської конструкції та дозволив напрацювати певний багаж практик. Їх і намагаємося адаптувати на Южно-Українській АЕС.
Як конкретизував В. Кулічкін, програма, що реалізовується, передбачає п'ять окремих підпроектів, по кожному з яких визначено пілотну станцію. На ЮУАЕС роботи тривають вже близько року. Наприкінці буде визначено процедури, які мають регулювати елементи управління конфігурацією енергоблоку та програмні модулі для автоматизації частин з управління модифікаціями, змінами, техрішеннями та ін.
- Реалізація проекту дозволить поліпшити якість експлуатації та ремонтів, - зазначає експерт, - тому що проектна та експлуатаційна документація має відповідати реальному фізичному стану устаткування енергоблоку. Тобто опис відповідатиме дійсності. Під час виконання модифікації це дозволить уникнути помилок і часових витрат, що дорого коштують.
22 листопада у виконавчому комітеті Південноукраїнської міської ради відбулася зустріч з волонт...
Станом на 26 листопада 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської т...
За нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»...
25 листопада в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з метою пр...
Проходьте 4-денну програму “Запусти власну справу”, розробляйте бізнес-план і реалі...
У понеділок, 25 листопада, у сесійній залі відбулася апаратна нарада під головуванням міського голов...
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 19 937,6 тис. грн....
22.11.2024 року, за ініціативи управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради...
Управлінням соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради проведена організаційна р...
Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради надає роз'яснення щодо...