Відбулася зустріч з волонтерами та волонтерськими організаціями нашої громади
22 листопада у виконавчому комітеті Південноукраїнської міської ради відбулася зустріч з волонт...
Res --> 1
Очі – це не тільки дзеркало душі, але і найважливіший орган, за допомогою якого людина може бачити навколишній світ. Проблеми із зором помітно знижують якість життя і приносять безліч незручностей. Тому гігієна цього, мабуть, найважливішого органу, потребує дбайливого ставлення та правильного догляду.
Влітку більшість офісних працівників не можуть працювати без кондиціонера. Проте кондиціонер пересушує повітря в приміщенні, що негативно впливає на слизову оболонку ока. Так і виникає “синдром сухого ока”, коли слізна залоза виробляє менше сльози, ніж потрібно для захисту рогівки ока. Симптомами захворювання є світлобоязнь, відчуття “піску” в очах, стороннього предмета, почервоніння слизової оболонки ока. Тому при роботі кондиціонера слід використовувати зволожувачі повітря, а в крайньому разі тримати в приміщенні відкритий посуд з водою.
При тривалій роботі з комп’ютером (особливо при недостатньому або надто яскравому освітленні) фахівці радять частіше моргати, щоб не пересихала слізна плівка. Дуже корисно при цьому робити перерви, дивитись у вікно, на зелень чи віддалені предмети. Особливість роботи за монітором у тому, що людина зосереджується на роботі, і її повіки “забувають” моргати. Замість 18-20 разів на хвилину це відбувається 10-12, через що слизова ока пересихає.
Через кожні 45 хвилин роботи слід давати очам п’ятихвилинний відпочинок. А після двох годин роботи за комп’ютером треба підтримати очі препаратом “штучні сльози” (подібних засобів існує близько 10 варіантів). Такі краплі створять плівку на рогівці й не дозволять їй висихати, тим самим попереджуючи виникнення “синдром сухого ока” й зниженню гостроти зору.
Щоб уникнути “синдрому сухого ока” необхідно випивати за день не менше 1,5 літра води (маленькими порціями). Також корисно вживати жиророзчинні вітаміни (А, Е): їх недостатність також провокує синдром сухого ока (сухий комп’ютерний синдром).
Виробниче приміщення повинно бути добре освітлене, зі світлими стінами. Спокійні, комфортні кольори для очей: зелений, бежевий (ближче до коричневого). А от надто багато синього слід уникати – він токсичний для очного дна.
22 листопада у виконавчому комітеті Південноукраїнської міської ради відбулася зустріч з волонт...
Станом на 26 листопада 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської т...
За нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»...
25 листопада в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з метою пр...
Проходьте 4-денну програму “Запусти власну справу”, розробляйте бізнес-план і реалі...
У понеділок, 25 листопада, у сесійній залі відбулася апаратна нарада під головуванням міського голов...
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 19 937,6 тис. грн....
22.11.2024 року, за ініціативи управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради...
Управлінням соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради проведена організаційна р...
Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради надає роз'яснення щодо...