Відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв Голодоморів
23 листопада у Південноукраїнську біля пам’ятного знаку «Скорботний Ангел» відбувс...
Res --> 1
Україна за природно-ресурсним та аграрним потенціалом посідає провідне місце у світі. Однак цей потенціал використовується вкрай неефективно, а агропромисловий комплекс України за рівнем розвитку значно відстає від передових країн світу і ЄС. Мета та завдання виконання завдань і доручень Президента України полягає у підвищенні ефективності аграрного сектору, удосконалення земельних відносин, створення стабільного інвестиційного середовища для національних та іноземних інвесторів для розвитку аграрного сектору України, забезпечення передбачуваності регуляторної політики в аграрному секторі. Основними завданнями держави у даній сфері є удосконалення законодавства у сфері земельних відносин, створення прозорого ринку земель, розроблення ефективного механізму обороту земель сільськогосподарського призначення та створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства.
На сьогоднішній день для виконання даних завдань:
Україна є країною, яка відноситься до енергодефіцитних держав. Забезпечення різними видами енергоресурсів є нерівномірним, а окремі галузі паливно-енергетичного комплексу мають різні рівні розвитку.
Головними проблемами у сфері енергетичної безпеки України є: необхідність визначення стратегічного бачення розвитку паливно-енергетичного комплексу України, надмірна залежність економіки України від монопольних джерел постачання паливно-енергетичних ресурсів, відсутність суттєвих позитивних зрушень у диверсифікації джерел енергопостачання, надмірна енергоємність економіки, високий рівень зносу основних виробничих фондів паливно-енергетичного комплексу, який перешкоджає ефективному використанню енергоресурсів.
Рівень енергетичної незалежності України може бути збільшено за рахунок зваженої енергетичної політики держави, як зовнішньої, так і внутрішньої.
Головними напрямами цієї політики є сприяння збільшенню долі власних енергоресурсів в балансі палива та енергії, підвищенню ефективності енерговиробництва та енерговикористання, диверсифікації джерел та шляхів постачання енергоресурсів, використанню вигідних транзитних можливостей щодо постачання нафти і газу в інші країни, а також удосконалення державного управління і регулювання діяльності у сфері енергетики.
Найбільш важливими шляхами збільшення долі власних енергоресурсів в енергетичному балансі є:
23 листопада у Південноукраїнську біля пам’ятного знаку «Скорботний Ангел» відбувс...
До Дня пам’яті жертв Голодоморів в Іванівській бібліотеці-філії пройшла година скорботи «...
Традиційно в останню суботу листопада у Костянтинівській бібліотеці-філії згадують трагічні події, в...
До чергової річниці Дня пам’яті жертв Голодоморів в читальному залі Южноукраїнської міської бі...
Голодомори стали національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку м...
21 листопада фахівцем із соціальної роботи Ⅱ категорії Денного центру соціально-психологічної допомо...
Сьогодні відбулось засідання університету третього віку факультету "Цифрові технологі...
Цього тижня в університеті третього віку ізотерапія. Першій групі запропоновано методику "Сн...