AA

Декларації про майно, доходи, витрати  і зобов'язання фінансового характеру посадових осіб місцевого самоврядування

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік директора Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дизик А.А.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бацмана М.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління - начальника відділу договірної, правової та кадрової діяльності управління освіти Южноукраїнської міської ради Болотіної О.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління - начальника відділу культури управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради Волошиної О.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника відділу земельних відносин та екології Южноукраїнської міської ради Герасименко Ю.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Гехад Е.Е.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника фінансового управління Южноукраїнської міської ради Гончарової Т.О.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради Гопкала М.А.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Южноукраїнської міської ради Дзюбенко Л.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради з питань державних соціальних допомог Заболотної Л.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради Захарко Н.Г.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника відділу архітектури та містобудування Южноукраїнської міської ради (головного архітектора міста) Ічанської Х.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника управління мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради Колесникова І.К.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кольчака О.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління - начальника відділу планування та аналізу виконання міського бюджету фінансового управління Южноукраїнської міської ради Корецької О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління - начальника відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Кучеренко Н.А.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяци Г.Ф.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік міського голови Пароконного В.К.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління – начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської ради Пачкової Н.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради Петрик І.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника - завідувача сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей Южноукраїнської мсіької ради Полячук О.І.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління освіти Южноукраїнської міської ради Пузиря О.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника юридичної служби Южноукраїнської міської ради Пшесмецької Т.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника архівного відділу Южноукраїнської міської ради Сидорук Г.Д.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника управління освіти Южноукраїнської міської ради Сінчука Ю.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника відділу цивільного захисту управління мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради Слободянюка Д.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління - начальника відділу економіки та інвестицій управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради Тацієнко Т.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника начальника управління - начальника відділу праці управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Філонова О.М.