24 жовтня, в рамках відзначення 75-річниці вигнання нацистських окупантів із України, у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбувся відео-лекторій «Часи пройшли, роки минули та ми героїв не забули». Учасниками заходу стали відвідувачі відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська».
Гостям була представлена відеохроніка про учасницю бойових дій – Пустовойт Євгенію Лаврентіївну, яка ледь досягнувши повноліття потрапила на фронт.
Минають десятиліття…, народжуються і виростають нові покоління все менше залишається тих, хто пам’ятає злочини нацистів зі свого трагічного досвіду. Але в пам`яті народній ніколи не погасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі.
![](https://picua.org/images/2019/10/24/e53da20de44483027893e25fb06c84db.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/24/276dc1a752e9ed32c04baa3fe205b496.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/24/6b5339aaa3495f6aefc354f9b8b9d268.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/10/24/c480131de4d28fc52e474df692ca6082.jpg)