У Южноукраїнському міському історичному музеї проведено ряд тематичних пізнавальних екскурсій до Дня захисту дітей. В даних екскурсіях можна отримати цікаву інформацію про ту чи іншу історичну подію. Також у кожного з маленьких відвідувачів була можливість доторкнутися до того чи іншого експонату, узнати для себе багато нового.
Екскурсії мали патріотично-виховний та пізнавальний характер, були наповнені відчуттям любові до рідного краю, поваги та шани до наших захисників.
1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей, день запроваджений з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров'я дитини. В Україні дату започаткували як святкову з 1998 року, хоча уперше день відзначався у 1950 році у 51 країні світу, а започаткувала його Рада Міжнародної демократичної федерації жінок у 1949-му у Парижі. Ініціативу підтримала Організація об'єднаних націй оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. Також була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Ця важлива подія закликає всіх дорослих до зусиль по забезпеченню дітям гідних умов життя, освіти й відпочинку, а також надійного захисту від насилля та експлуатації.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/637f1e957a334151161ef4314c7be703.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/02feba01c7d263b8e758c52b5f57f55f.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/35ece496b3806d63b0646c65c90941f2.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/ec3a19496320190f4ae38a75d15f3114.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/d3f57cc5fb7b651bae228e2565b6dc8e.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/bc54a6fc8a865269e70ee639dc692e05.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/f81dc2907f5dd68a54db5f7bc7255162.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/269f77d0c2f5ebfb23f88952704f0a48.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/8cf7c0b1d1c9f103832f371950577177.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/fb7d0b13701aaed73038a5592945c6b0.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/d4744b68f5ab001f77f63ba576b6abc0.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/76e520edd2a07beae6b4b1d53ed5183f.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/da694919bd6e76af5d4372f6dc42a977.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/df9a8a715d6886c92cbfcdc07501c52a.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/a82640b87b3bd31346395d763a115fc9.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/b89f2acfa21308746cfa8daecc860dc9.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/9321ddc2cca8b22aeb9281e36d122ebb.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/4565053e8c39b12edd4e56238b03ebad.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/35e3976ef59accc477bc960e1deaebc8.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/6422382d85ac9ce857b71da67c047c1b.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/81b2a0ea7a1c5219fa57e795c2462209.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/e388571323d299fbf6bf27f22b484db1.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/fd84245786acf7e9816cbcf945db6da7.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/2024/5/31/content/75f23d91963b32e8cc4fa452653c81a2.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/31/content/866305faff8015bcde63d3a16c741993.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/31/content/cd8178996287b446351f3adda6cc5945.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/5/31/content/30cea3ed077c521ba803da9355bcdc2c.jpeg)