3 жовтня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулася урочиста презентація виставки власних картин викладача дитячої школи мистецтв Альони Скуляр.
Свою виставку художниця назвала «Краса навколо нас». У доробку майстрині велика кількість картин різноманітних за жанром, тому присутні мали змогу насолодитись пейзажами, натюрмортами, та анімацією. Привітати художницю з цією подією прийшли: директор дитячої школи мистецтв Тимофієва О.Л, колеги, вихованці школи, представники ЗМІ та усі охочі.
Мистецька зустріч видалася надзвичайно емоційною, насиченою приємними враженнями.
Виставка діятиме в музеї до 10 жовтня.
Запрошуємо усіх охочих ознайомитись з творчістю Альони Скуляр.
![](https://picua.org/images/2018/10/04/d5837a6618382abd2cf390e19c5712c9.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/10/04/ef84005be8b5ad32fe7ce664197502fd.jpg)
![]( https://picua.org/images/2018/10/04/7cd0a850c0ad9095bad7ebaa7c5582f8.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/10/04/afdb5d81add6e05d43a910e354bf586a.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/10/04/c523091bb3bd3bb7aa4941bd7671dcfa.jpg)