![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/2ce9b6c429683a2aa9b3c53bfde48283.jpeg)
Оформити пенсію онлайн за допомогою Дія.Підпису можна! Даємо покроковий алгоритм
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Res --> 1
22 квітня в місті-супутнику Южно-Української АЕС завершила роботу пересувна виставка дитячих робіт «З Надією до Перемоги!». Її експонати подивилися близько 800 южноукраїнців.
Серед тих, хто відвідав виставку - вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, учні 1-9 класів загальноосвітніх шкіл Южноукраїнська, депутати міської ради, представники управління освіти тощо.
Експозиція дитячої творчості в Южноукраїнську під назвою «З Надією до Перемоги!», що тривала майже місяць, проводилася в рамках акції з підтримки воїнів АТО та українських політв'язнів. На ній було представлено малюнки та роботи декоративно-прикладного мистецтва юних мешканців міст-супутників українських атомних станцій - фіналісти творчих дитячо-юнацьких конкурсів ДП НАЕК «Енергоатом», організованих з метою формування естетичних орієнтирів української молоді та сприяння розвитку патріотичної складової в корпоративній культурі Компанії.
У інформаційному центрі ВП ЮУАЕС, де було розгорнуто пересувну виставку дитячих робіт «З Надією до Перемоги!», увазі відвідувачів було запропоновано 56 малюнків і 20 робіт декоративно-прикладного мистецтва. Автори дев'яти з них - юні южноукраїнські таланти.
У інформцентрі крім експозиції дитячих робіт відвідувачі також мали змогу подивитися промо-ролик, що демонструє Южно-Український енергокомплекс з висоти пташиного польоту, та дізнатися про поточний стан справ на підприємстві. А юних южноукраїнців запрошували взяти участь у пізнавально-розважальній програмі, під час якої планується в ігровій формі за допомогою діючих макетів познайомити школярів зі світом атома, різними видами енергії та способами її виробництва.
Про те, як сприйняли мешканці міста-супутника ЮУАЕС пересувну виставку дитячих робіт «З Надією до Перемоги!», говорять вдячні відгуки відвідувачів у Пам'ятній книзі. «Ми підтримуємо вашу ідею з організації таких виставок!», - пишуть учні п'ятих класів середньої школи №4. Серед більш, ніж чотирьох десятків подяк і побажань є і слова шестикласника Яромира Терешкіна, виведені акуратним дитячим почерком: «Усім патріотам України - щастя та здоров'я, а всім українцям – миру!».
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 12 329,3 тис. грн.,...