В експозиції розміщено світлини та особисті речі наших воїнів - земляків та матеріали науково-допоміжного фонду, які розповідають про найбільш героїчні й трагічні події цієї війни. Родзинкою експозиції стали ляльки – мотанки від талановитої майстрині Ольги Кізенкової. Лялька-мотанка - це маленький витвір мистецтва, вона втілює ідею оберегу-захисту від злих сил. Народна лялька зроблена власноруч сповнена позитивної енергії, любові та тепла. Також всі бажаючі мали нагоду прийняти участь у майстер-класі «Листівки для захисників» та написати слова подяки захисникам України.
Також у музеї є декілька постійно діючих експозицій, які дають змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими була зброя та одяг українських воїнів у різні історичні епохи.
День захисників і захисниць України – це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/10/2/content/9d2b4b610ffc20f5269ff3be118c45ff.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/10/2/content/a71b5ac8dc0d7441ca52bd6a5dbc9d9d.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/10/2/content/e3bb270738043bc08f807b98ebcf3c2e.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/10/2/content/e4982b4ba33095dd2f6bc0a65d8660e5.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2023/10/2/content/78f06ceaa700b9e4e4974144414974fb.jpeg)